1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Места кои вредат да се посетат во Македонија

Дискусија во форумот 'Патување' започната од efederer, 14 февруари 2012.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,682
  Допаѓања:
  725
  Пол:
  Машки
  Бела вода,тоа е на 35км од Струмица односно помеѓу Струмица и Берово bv5.jpg
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: