1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Мелодија на ѕвонење на вашиот мобилен телефон

Дискусија во форумот 'Мобилни' започната од Y1K991, 6 април 2012.

 1. Mystic

  Mystic Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,041
  Допаѓања:
  3,258
  Од утрово, добро звучи:)
   
  На Browny и Prashina им се допаѓа ова.
 2. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,101
  Допаѓања:
  966
  Пол:
  Женски
  Ringtone Break of day. :kafe
  Ако си ставам песна што е хит за брзо време ќе почне да ме нервира и да не ја сакам песната.
   
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,132
  Допаѓања:
  9,087
  Пол:
  Машки
 4. Browny

  Browny Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2014
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски

Сподели: