1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Матурска треска

Дискусија во форумот 'Колумни' започната од Kokakolicar Eden Nizaeden, 19 мај 2012.

 1. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,540
  Котето љубовно :rofl
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,641
  Мојата матура поминала вака ..( ова е според кажувања на трезни лица во друштвото кои тврдат дека биле сведоци на сите настани) сум играл и сум пеел во епинал и сум пиел многу.... После во 4-20 минути сум излегол на широк сокак исо ѓупците сум пеел.. Сум фрлала пари на ѓупците.. После сум заминал во Баро на певаљка ... Мамето нејзино сите пари ми ги зеде.. потоа кај 5 сато сум излегол и сум тргнал со музика кон Сити клуб на танчерки.. Сум пеел по пат и сум се дерел ненормално .. во сити клуб сум киснел до кај 6 без 15 па сум заминал в казино, сум споебал некоај стотка ама битно сум отепал неколку коњаци. После тоа сум се трезнел фејмос на масите ... После то памта мдека со такси заминав техничко кај шо имаше музика и пиење .. и така дома си се прибрав во 10,10-30 часот. Спиев до 14 часот па заминав за охрди и се вратив пред неколку часа...
  lady_blue ова ми била рутата... ти да не излезе да ме бараш па сме се разминале ...?
   
  На Scars31 и parvati им се допаѓа ова.
 3. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  јас сегде поминав петнајсе минути забаена
  дома се прибрав во 10.45
  и Охрид ќе се закревав ама не ме пуштија од дома:(
   
  На Jackal му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,641
  јас бев дрво пијан не знаев кај терам цела ноќ и плус на сето мое скитање, ноќта кај 1 и пол 2 без нешто сум се закачил в казино сум фрлил неколклу стотки на рулет и сум испил 5-6 коњаци ...
   
 5. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  327
  Допаѓања:
  104
  Зошто повеќето ги трошат парите на фустани од брендови? Скапа облека, а еднаш облечена.
   

Сподели: