Македонскиот Реми Гаљард?

Redhead

Bookworm
23 февруари 2012
1,060
2,039
1,133
Neverland
Подебилна работа здравје. Highlights на целото видео златниот ланец, ракавиците и наочарите. (facepalm)
Типичен клошар.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 4FUN

The_countess

Истакнат Член
10 јуни 2012
441
545
193
29
Не отварајте теми за се и сешто.. Имаме илјада и една тема со хумористични содржини...
Он топик: На некој начин е смешно :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ghtalpo

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Не отварајте теми за се и сешто.. Имаме илјада и една тема со хумористични содржини...
Он топик: На некој начин е смешно :D
Нели,и мене ми е смешен за дебилноста што се досетил да ја прави,земал пари си нацртал и се прави на три и пол:D
Уште па таксистот го чека и после му вика "Вози ќе ти платам треба пиво да купам за роденден":rofl
 

The_countess

Истакнат Член
10 јуни 2012
441
545
193
29
Нели,и мене ми е смешен за дебилноста што се досетил да ја прави,земал пари си нацртал и се прави на три и пол:D
Уште па таксистот го чека и после му вика "Вози ќе ти платам треба пиво да купам за роденден":rofl

Баш така, ама очигледно само јас и ти се смееме... Многу љутковци погоре :D
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Баш така, ама очигледно само јас и ти се смееме... Многу љутковци погоре :D
Види секој со свој вкус,оној Маријан што на сите им беше смешен мене ми беше напротив незанимлив ама сватив дека се е до вкусот на публиката,вистинскиот Реми е навистина цар ама ова е некаков почеток па каков и да е,сепак чим е копирано многу потешко може да наликува на оригиналот:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and The_countess

littleblackdress

Полноправен Член
22 февруари 2012
96
74
18
Интересно беше кога после неколку дена вртење на интернет, една другарка ми го праќа и вика де види, го знаеш ли?
И јас она случајно викам де да погледнам.. и кога ќе видам, ШКОЛСКИОТ ОД ОСНОВНО!! ШКОЛСКИОТ СО КОЈ СЕ ТЕПАВМЕ!! ЕЕЕЕЕЕЕЈЈЈЈЈ!!!!!!!!!!! хахахахахахахахахаха и има уште неколку видеа од типот: ОВА Е РЕКЕТ! и КАДЕ СТЕ СЛАВЕЈЧИЊА?

и не, не е интересен воопшто.. Не е некој оригинален.. Прво се насмејав, ама попосле.. барем како што видов погоре еден коментар: Секој со свој вкус :)