1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

МНТ или Ла Фабрик

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Mnogo Bitno, 15 јуни 2017.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,682
  Допаѓања:
  727
  Пол:
  Машки
  Незнам што ми текна сега во моментов на ова али во секој случај доста споменувана и една од најдобрите дискотеки во тој период.
  Какво е вашето минато односно какви спомени имате поврзани со Мнт или Фабрик,се надевам како и мене така и на некој од вас му приредила убави моменти и незаборавни доживувања кога секој со секого ќе се поздрави на само едно место,а тоа е Мнт ?! :zelen;)
   
 2. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,101
  Допаѓања:
  966
  Пол:
  Женски
  И во дискава ли си се плескал ? Кажи ни со колку само да бидеме спремни да се соочиме со големата бројка :rofl
  Што спомени од одење по диска, освен дека сме се дружеле со луѓе и дека сме оделе пијани дома.
  Кај нас Позитив од секогаш било актуелно и имаше јаки журки на времето.
  Сега нема луѓе, освен од странство кога ќе дојдат нашите на лето. Па ни тогаш не одат во диско, само по кафани. Останаа малите по дискотеки да одат. :zelen(star)
   
 3. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  629
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  Мнт дека е поголем објектот и има секаква музика
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: