1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Лабело

Дискусија во форумот 'Лице' започната од Alex M., 21 март 2012.

 1. Alex M.

  Alex M. Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  523
  Девојки какво лабело користите моментално?:D
  Јас моментално на Росал од боровинка преубаво мириса и остава само сјај..
  . imgres.jpg
   
  На Sugar, Gemini, JaMi и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,540
  [​IMG]
   
  На Gemini, КрисТина К., filigran и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. JaMi

  JaMi Модератор

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,407
  Допаѓања:
  14,339
  [​IMG]
   
  На Oleri, Gemini, КрисТина К. и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  [​IMG]


  [​IMG]

  Оставаат убав сјај на устата и прекрасно мирисаат :)
   
  На Gemini, КрисТина К., Aaliyah и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Alex M.

  Alex M. Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  523
  imgres.jpg
  И ова исто така препреубаво мириса и остава малце црвенко сепак е колор..:)
   
  На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  сите три ги имам:)

  [​IMG]
   
  На Selma и Gemini им се допаѓа ова.
 7. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,089
  Моментално го имам ова,преубаво е
  [​IMG]
   
  На Gemini, filigran и Alex M. им се допаѓа ова.
 8. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  [​IMG]

  Зависна сум од ова :) Преубаво е, не се двојам.
   
  На Gemini, WomanInRed и Alex M. им се допаѓа ова.
 9. Angiie

  Angiie Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  640
  Од сите лабела што сум ги користела досега најубаво ми беше тоа од боровинка на Rosal, а најнеубаво од млеко и мед исто од Rosal.
  Сега моментално го имам ова
  [​IMG]
   
  На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
 10. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  Моментално си користам вакво и задоволна сум :)
  [​IMG]
   
  На Gemini и Alex M. им се допаѓа ова.

Сподели: