Куманово

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Сакам си га Куманоо, мноо највише, искрено !!!
Сфаки дн сфе поише и поише, на работу е толко интересно што време проваѓа мноо брзо, за да се деси сфе тој такој брзо "криви" су мои стални муштерие, комшие од Туш маркет, вработениу у цел објект
На сфи стране фрштиф заебанцие, дупење на кило, ептен смеање, местење, праење далавеере...
Куманофско дупење има шмек, има стил, иако су осмдес посто мрсни заебанцие, нас тој не ни смета, сфак пред сфакога пцуе и збори сфашта, такфи смо што да праимо... супер ни е
еве у овј момент Цуна колешка ми ми вика 'дете, ти немаш друу работу... оди земи ......' Цуно, ај иди земи издувај едно цигаре, слава дснка , ај жифти сфе јави се на некога замарај : ) и увек е без љутење што е најбитно, увек се дупимо за да се смеемо
тој е тој драги мои, викаф сфе сфе ама кумановц да не те дупи и пцуе, креативност му е тк најголема : ) hhh

Кој може само да поебе куманофца ??? .... друк кумановац : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hkakashi

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
ке си умрем од тебе еј :zelen
па оваа мислам ви поеше еднш с’г па ли :zelen не бе не ми свиѓа ке си идем за Охрид :zelen
Доваѓала е да ама за ослободување на Куманоо хахаххаха 45' : ) сс Титу под руку hahaha
дада доваѓала е за дн на ослободување, а за нову не е никад
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Доваѓала е да ама за ослободување на Куманоо хахаххаха 45' : ) сс Титу под руку hahaha
дада доваѓала е за дн на ослободување, а за нову не е никад
жалам ама нема да можам да ја удостојам со моето присуство :zelen
ти дек за НГ ?
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
за да биде он топик мислење ке ти кажу ....у КУМАНОО : ) Hах
незнам јоште, задњи неколко године сфе два три дна пред дочер се договоримо, а порано унапред ехеее колко беше сфе порано појако, али углавно сфе по Скопје сам славија : )
ти у Охрид а ? мораш да га запознаеш Мајора ; )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
за да биде он топик мислење ке ти кажу ....у КУМАНОО : ) Hах
незнам јоште, задњи неколко године сфе два три дна пред дочер се договоримо, а порано унапред ехеее колко беше сфе порано појако, али углавно сфе по Скопје сам славија : )
ти у Охрид а ? мораш да га запознаеш Мајора ; )
нема да дозволим да дојде НГ се додека не го запознам The_Mayor :zelen
малце лошо го поставив прашањето мислев да препорачаш некои места каде е најдобро за пречек на НГ ама ти се скупито си бил ...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor and parvati