Критики за администрацијата

Abraxas

Староседелец
10 јануари 2013
1,094
792
1,133
44
www.oto-mk.net
Тема предлози за форумот - пишуваш што не ти се допаѓа, што ти се допаѓа, што би променил
Критики за администрација - ако нешто не ти се допаѓа кај раководењето од одреден модератор го пишуваш во оваа тема и истотоа тоа ќе се разгледа
Мирен предлог, значи пишуваш и толку, после некое време си известен дали ќе се среди, а не тупење во 10 страни. Ако имаш желба да се искараш со некој од администрација пиши му пп.
Па токму тоа и го направив, незнам кај виде тупење. Нагласив дека најдобронамерно го мислам тоа, дека сметам оти на тој начин форумот ќе добие на квалитет. Нити фатив за гуша некого, ниту навредив некого.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,418
1,153
Темава е наменета за членовите на форумов.
Поточно - Колеги Модератори, би сакала да Ве замолам да се воздржите од објаснувања зошто е нешто вака или така, доколку си го прочитате името посочено и наведено овде.


Драги Форумџии, бидете директни, јасни и остри, но воздржете се од навреди.

Поздрав
Ми ја реметите темата :zelen
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Те лајкнале белки тоа значи сфатиле за што е темата.:rolleyes:
Секоја чест на исклучоци ама изгледа арогантноста е заразна кога се добива титула.
И да,баш како малите деца,бог да ги чува.

Ако не ви се остава темава за членовите и нивните мислења,како што и си пишува во обеазложението дека е,затворете си ја поарно отколку да се служите со она " доста плачете" " доста пишувавте" односно,ако не не пишувајте.
Колку сака и кој сака ако не е офф топик ке си пишува.
Штом сеуште постои темава,си пишува,Колеги модератори,воздржете се.
Ама вие секогаш посилни.
Реков заразно е.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: malo

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Да се формира технички тим :svirka , да ги превземат новоизбраните членови следниве теми : Религија , Љубов и секс , Општи муабети и Образование ...
Така ќе се почитува и рамковниот договр :D , слободата на говор ,а не примаме странски олеснувачи на преговорите :cool:(wave) :kafe .
 

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,389
1,133
Yellow submarine
Здраво живо. Дали Поповски и женска му се земаа?
Што се тиче критики, цмок4е, супер све.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: alba