1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кој се подобри возачи - Мажите или Жените?

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Hip.Hop_MKD, 18 февруари 2012.

?

Кој се подобри возачи - Мажите или Жените?

 1. Мажите!

  8 глас(а)
  32.0%
 2. Жените!

  2 глас(а)
  8.0%
 3. Нема врска зависи до индивидуата...

  15 глас(а)
  60.0%
 1. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,714
  Допаѓања:
  739
  Мажите нормално,а има и жени шофери рака на срце,а има и мажи пациенти исто така да бидеме реални да не се лажеме...:cool:
   
 2. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  68
  kurcenje zad volan,nikako!
   
  #22 Dorina, 25 октомври 2017
  Последна промена: 25 октомври 2017
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.
 3. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  446
  Жените се повнимателни,но сепак полоши возачи!:)
   
 4. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Активен Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  349
  Допаѓања:
  203
  Потполно се согласувам со тебе, генерално земено, жените се послаби возачи, признавам;)
   
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: