Кој е најдобриот форум во Македонија?

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Халал форум, со посебно изолиран подфорум за женските членови.

http://islamski-centar.org/forum/


Женски дел
Овој форум е наменет само за сестрите муслиманки. Кликни ТУКА за да побараш дозвола за членство.

:rofl:rofl

Еве и еден sample од виртуелното средновековие...


Pocitauvana Sestro, Sakas li vo dzennet? Sakas li da vlezes vo dzennet niz koja sakas vrata, a gi ima 8?- Eh togas mozam da te izraduvam, Ako gi praktikuvas ove nekolku raboti, sto e ke ti gi nabrojam, InshaAllah ke vlezes vo Dzennetot.

Rekol Muhammed alejhi selam:

-Ako zenata klanja 5 vakati namaz.
-Posti Mesec Ramazan.
-Go cuva svoeto stramno mesto (Avret).
-I se pokoruva na svojot maz, Ke vleze vo dzennetot, Niz koja vrata saka.

:D

5 пати да клања намаз. Сабах намаз еурокрем, маргарин мајонез иншалах.
 

онјаЛ

Полноправен Член
22 ноември 2012
69
85
18
The questions is: Who cares?
who_cares_400x236.jpg


Зошто мора да има најдобар форум? Кои се критериумите за еден форум да биде најдобар? Дефинирај ми „најдобар“...или тури си фрапе, прекрсти ги нозете и уживај
 

Авраам

Староседелец
11 јуни 2013
22
9
603
41
Кајгана е светлосни години пред сите иако и згасна светлото и бадијала шо беше Бог ја простил. Чеда Господови ова не е форум а не најдобар. Немате добри членови и компетентна администрација/ досадно е. Си дозволувате глупости чунки играчка си играте.
Бришете ако сакате, реалноста е тоа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Кајгана е светлосни години пред сите иако и згасна светлото и бадијала шо беше Бог ја простил. Чеда Господови ова не е форум а не најдобар. Немате добри членови и компетентна администрација/ досадно е. Си дозволувате глупости чунки играчка си играте.
Бришете ако сакате, реалноста е тоа.
Зошто би бришеле? Сигурно целта на темава не била да си удираме во гради „колку сме најдобри“.
Како останатите, така и ти, си го сподели твоето мислење.
 

Авраам

Староседелец
11 јуни 2013
22
9
603
41
Зошто би бришеле? Сигурно целта на темава не била да си удираме во гради „колку сме најдобри“.
Како останатите, така и ти, си го сподели твоето мислење.
Браво младичу доблесно е ова. Имате потенцијал што лошо го искористувате, не вие администраторе ами сите ваши членови. Само со Господ напред што би се рекло па се надевам повееќ ќе се дружиме :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Жал ми е што овој форум е празен..за мене беше најдобар:(
Кајгана е срање со едни исти исфрустирани женскомрзци, едни исти теми со едно исто верглање..бла бла блааааа.....(bandit)
Фемина е тапа, досада жива со пубертетлии:x
иди види..никогаш не сум била таму, незнам како функционира(think)
Мелница форум...од старт ти кажуваат дека не си добредојден и се сомневаат дека си некој провокатор
Има ли други(think)

Мене денес не ми е ден нешто, незнам сама со себе што да правам:eek
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Има има и такви денови , по енергична си од кога и да било , иначе овој форум има дух некако посебен , треба да се оживее малку повеќе со што ќе даде повод за поголема гледаност и разменување на мислења на сите нас тука ,а и на нови членови (по можност да не бидат дувнати во главата ) (handshake)
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Има има и такви денови , по енергична си од кога и да било , иначе овој форум има дух некако посебен , треба да се оживее малку повеќе со што ќе даде повод за поголема гледаност и разменување на мислења на сите нас тука ,а и на нови членови (по можност да не бидат дувнати во главата ) (handshake)
Има, имааааа..незнам кој дух е, ама и тој задремал изгледа и не се буди...а дувнати сме сите по малку, човек веќе не знае кој е навистина а кој се преправа дека е дувнат.;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and Mnogo Bitno

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
Фемина ми беше најдобар некое време,ама сега не ми се прај ќејфот тамо.Црнобело е посигурен за темите,без членовите да си излечуваат комплекси некакви врз други.Само за некои теми да нема забегување од една тема во некоја сосем друга би било супер.
 

ВинаНевина

Полноправен Член
26 мај 2017
78
68
18
Ерата на форумите беше и заврши. Бадијала беше еден од најдобрите за мене, ама отиде во историјата за жал.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape