Кој е вашиот досегашен најголем успех?

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
Тоа што сум сеуште жива и здрава и покрај големите падови и подеми.
За мој најголем успех би го сметала дипломирањето.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
ееееееее мој успех, пф па знае се, кажуваја сам и можда : ) четфрто место на балкан у спортску ориентацију у бугарију ама сс македонски пасош : P hhh после успех ми е мммм што сам бија 2005 годину спортист на куманоо од мушки, два пута првак на македонију у тресење глупости и пцување ххх шалу се у ориентацију наравно : )
....е да, успех ми е што сам си кул дечко и што сам си фатија мноо поубаву девојку од мене : ) фалу се па што : P haha
 

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
416
707
1,103
Најголем успех досегашен Дипломирањето, втор - вработување но поради сплет на околности сега не сум вработен....
А како најголема следна цел е магистрирањето што се надевам дека до крајот на годинава ќе биде...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ludaca

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
мене најголем успех ми е шо успевам да се шуткам низ живото без да се нервирам....Кај да се свтам окулу мене се некој грижи , некој се мачи низ живото а јас се шуткам онака слободно ... не берам гајле за пари за онака парите никогаш и не ми значеле многу ...
 

TIGERWOMAN31SK

Истакнат Член
3 јули 2012
822
697
93
хммм... шознам...тоа што пред мене замолчува главен професор на факултет,адвокат,и началник.а после сите смртници по ред.