Која е судбината на убавите девојки?

Статус
Затворена за нови мислења.

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Зошто повеќето убави девојки се секогаш сами ??, во што лежи причината
Страв, срам дека не е доволно машкото за неа ??? или што
Значи лично познавам повеќе убави девојки во мојов град и сите се сингл, во дискотеки или кафулина ретко кој им приоѓа. Сите се плашат од корпи али един начин да се дојде до девојка е токму тој :)
што мислите Вие ???
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: emzzy and WomanInRed

m.o.p.

Активен Член
14 февруари 2012
348
221
43
34
Чајџилница
Па кога ке ја видам се дружи со некои кои имаат БМВ-иња И Мерцедеси , а јас сеуште точак возам како да и пријдам, или како да и пријдам со 500 ден у џеб што е доволно за 3 пијачки влез у дискотека а дома ке талкам пешки зш сум ги поебал парите
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: emzzy and Legioner

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Па кога ке ја видам се дружи со некои кои имаат БМВ-иња И Мерцедеси , а јас сеуште точак возам како да и пријдам, или како да и пријдам со 500 ден у џеб што е доволно за 3 пијачки влез у дискотека а дома ке талкам пешки зш сум ги поебал парите
фати се за работа :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,418
1,153
абе абе .....
која е судбината на убаивте девојки? :^)
не знам
ама некако ми се чини дека судбината на темава ќе биде канта
стварно, не отварајте теми колку за да се отвори тема
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
Зошто повеќето убави девојки се секогаш сами ??, во што лежи причината
Страв, срам дека не е доволно машкото за неа ??? или што
Значи лично познавам повеќе убави девојки во мојов град и сите се сингл, во дискотеки или кафулина ретко кој им приоѓа. Сите се плашат од корпи али един начин да се дојде до девојка е токму тој :)
што мислите Вие ???

Дефинирај убава девојка.


Па кога ке ја видам се дружи со некои кои имаат БМВ-иња И Мерцедеси , а јас сеуште точак возам како да и пријдам, или како да и пријдам со 500 ден у џеб што е доволно за 3 пијачки влез у дискотека а дома ке талкам пешки зш сум ги поебал парите

Голем процент, да не речам огромен процент девојки се такви.Без разлика убави или не толку убави чекаат дечкото да ги части цела вечер на шанк/сепаре, да измиксаат многу видови на коктели/алкохоли и да седнат на кожно седиште.

Ама нема да речам дека сите се такви, од причина што сеуште за среќа постојат чесни девојки.

фати се за работа :)


Ако работам, по дифолт треба парите да ги трошам на жена?




че се фана ама они бараат фотељаш а не работник


Да, ако знаат дека m.o.p е молер, тогаш no way honey ти не можеш со мене.Ко прво срам им е што ќе кажат пријателките нејзини.

Џизс, како можеш да одиш со молер? Девојко оправи се.

А они не знаат дека молер зема 1200-1500 денари дневно, тоа се негде 3 дена нивно работење како келнерка и шлапкање по газе како добро утро добар ден.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum and m.o.p.

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
се сложувам со тебе ама у Мк си знаеш како стојат работите ако тате седел мора и ти
а тоа не значи дека ако тате не седел нема да можеш ни ти:)...и вака до недоглед
сите демек трчат кон остварување на своите замисли а успат не мислејки на реалноста,и кога ке наидат на вакви препреки после државата и системов ни е крив
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: slb_bobo

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Од кај муабетот дека убавите девојки се сингл?
Напротив понеубавите девојки се сингл,а причината ја наоѓам зашто они и се малце поприбирливи па не знаат колку им е чергата
 
Статус
Затворена за нови мислења.