1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Колку партнери сте имале досега?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Boyka, 20 февруари 2012.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Се разбирам, се знам, само кога ќе умрам незнам..а загонетка ми е и форумов, како пробајан и испрскан со некое средство за плашење..сите го одминуваат..хахаххаха...
   
 3. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Мислам дека дискутабилно е тоа СЕ, или ти како онаа Вера видовита си у кучи ти лежи среча,со куглата во рака (свету на длану) .
   
 4. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  А:^) ти да не пиеше нешто..хик(pivo) ништо..хик..не те разбрав(party)
   
 5. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Или не сакаш да ме разбереш :),знаеш за се или си видовита ?
   
 6. malecka

  malecka Староседелец

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  35
  4 партнери во овие 32 години.

  Проблемот лежи во мене, многу прибирам , значи ми треба време додека се одлучам да му дадам шанса на некој што според мене е перфектен според некои мои критериуми и знам емоционално да се врзам и посветам на таа избрана личност.

  Искрено , мислев дека ќе биде нешто со мене и колегата мој од работа, ама морам да го прифатам фактот што сакал русинки. Нема потреба на сила да го терам да биде со мене, во ред е, али јавно признавам дека психички попуштив, навистина го сакам, штета што не можам да го имам.
   
  #66 malecka, 20 март 2018
  Последна промена од модератор: 21 март 2018
 7. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Sigurno sega nema da se obesis !?
   
 8. malecka

  malecka Староседелец

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  35
  Нема потреба од бесење кога го имам покрај мене по 8 саати дневно, иста смена сме на работа, нема кај да ми бега, срцуш мил (inlove)
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  85
  Со 5 во врска. А за една ноќ, со двајца
   
  На Хептаграм XI му/ѝ се допаѓа ова.
 10. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Машала...а толку млада:nah
   
  На пријателство и Neverna Mala им се допаѓа ова.

Сподели: