Колку партнери сте имале досега?

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Многу убави лаги на темата. Некои и претерале со бројот :zelen(star). Ко ќе лажите со усул лажете деца :zelen(star).
Незнам,некои што претерале со бројките,вистина претерале!Но тие што воопшто не употребиле бројки,мислам дека тие повеќе претеруваат!:)..:zelen
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Незнам,некои што претерале со бројките,вистина претерале!Но тие што воопшто не употребиле бројки,мислам дека тие повеќе претеруваат!:)..:zelen

Ти си само љубоморен зошто не знаеш да се чуваш :zelen(star).
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Необичнa е бројката знам секоја друга би била само фолирање,а јас не сум фолирант на ваша жалост,а верувам и на многу други,а ако бараш и ти со вкус како @incule за тебе може нешто да завршиме работа м?
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Не можам на ред да дојдам од што е толку гужва, инаку за јубилејната бројка би ти била цреша на шлагот. Само дали пиеш Швепс ме интересира, тоа е за искусни и вкус се добивало и се, ама штом се толку многу изгледа Швепсот Много Битно треба да го прекрстат м ? :zelen(star)
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
И други работи треба да сакаш, за вкус и шмек мислам дека необични се, само не знам дали ќе стигнам на ред многу женски од што чекале.
Врски да си фаќам или како ? :zelen(star)