1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Колку партнери сте имале досега?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Boyka, 20 февруари 2012.

 1. Boyka

  Boyka Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  737
  само без лаги знаеме дека машките ги зголемуваат овие бројки а женските ги намалуваат;)
   
  На Bum-Bum, Bibi@ и emzzy им се допаѓа ова.
 2. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Досега двајца, сега сум со третиот :D
   
  На mAcIkA му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Еден.
   
  #3 MissChievous, 20 февруари 2012
  Последна промена: 14 март 2014
 4. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  Во врска сум била со со 3 (со 3 от уште сум) а онака за глупости сум имала повеке :)
   
 5. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Сега за сега само еден али не би сакала да остане така :biggrin
   
  На TheKitten и mAcIkA им се допаѓа ова.
 6. Minella

  Minella Активен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  171
  Досега 5 само , од кои само еден сум сакала :wub
   
 7. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,102
  Со двајца во врска, сега со третиот, и еден мувач :biggrin
   
 8. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Изгледа само јас сум часна сестра на форумов :trepka
   
  На Caci му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,102
  Ти се придружува и DarkPassenger
   
 10. ema09

  ema09 Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  410
  3ца ... со првиот одев 6 год.од 7мо одд до 1ва на факс.. со 2риот 1 месец беше пролазно не го ни сметам во пратнери кај ми бил мозкоооооот:banghead .. и сега со 3тиот една година и 1 месец и уште одам...(inlove)
   

Сподели: