Кои хороскопски знаци имаат најдолги врски?

Ryze

Истакнат Член
13 октомври 2012
39
20
108
In the middle of nowhere
3.Близнаци - внимателен знак, романтичен дури и премногу. Тој ужива во долгата врска со партнерот. Кога ќе засака еден човек со него се приврзува до самиот крај. Знае да сака вистински и длабоко, се дава себе си во врската. Секој би сакал да има до себе ваков партнер, внимателен и стабилен. Ryze. a? a? :p
Риби: Перфектна комбинација со Близнаците на Succubus !! А? а?! а?! :igra (inlove) (hug) :*
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
нема врска хороскопот до карактерот е оној кој е за долга врска долга врска бара
оној за кратка кратка бара.
Иначе во хороскоп сум Шкорпија :p :pusi
 

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
3.Близнаци - внимателен знак, романтичен дури и премногу. Тој ужива во долгата врска со партнерот. Кога ќе засака еден човек со него се приврзува до самиот крај. Знае да сака вистински и длабоко, се дава себе си во врската. Секој би сакал да има до себе ваков партнер, внимателен и стабилен.
Па и романтичен ли... Точно е ова за Близнаци, барем за мене...
 

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,068
1,133
Ех, на овој бик му се здосади од долги и стабилни врски... уствари не дека му се здосади, најверојатно многу се исплаши од последната и сака да одмори, а и малку е разнишан...
Ама...да, точно е. Сакаме стабилна и долга врска.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Ех, на овој бик му се здосади од долги и стабилни врски... уствари не дека му се здосади, најверојатно многу се исплаши од последната и сака да одмори, а и малку е разнишан...
Ама...да, точно е. Сакаме стабилна и долга врска.
точно.