1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кои се најдобри години?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од pozdrav eden topol, 1 февруари 2018.

 1. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  878
  Оние што не ги броите ....
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  интересен одговор....:nah
   
 3. пријателство

  пријателство Активен Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  29
 4. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  878
  Од 48+ луѓенца, нормално ако се одржувате во форма :)
   
 5. Laila

  Laila Нов член

  Зачленет на:
  18 јуни 2019
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  12
  Не постојат најдобри години. Се додека срцето чука, додека дишам значи дека постојам и можам да реализирам се што ќе ми падне на памет. Нормално во согласност со потребите и можностите.
   

Сподели: