1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Козметика ,шопинг на големо

Дискусија во форумот 'Лице' започната од ladysroom, 28 март 2018.

 1. ladysroom

  ladysroom Нов член

  Зачленет на:
  28 март 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Немав прикладен наслов за темава а прашањето ми беше дали знае некој каде се наоѓа тоа место во Косово (пазар ли е што ли е ) кај се продава козметиката на големо ? Знам дека е таму некаде 100% но незнам каде.. ( сместете ми ја темава каде треба ..)
   
 2. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Незнам ама може има на гугле,види ќе најдеш
   

Сподели: