Кланови на форумов

Статус
Затворена за нови мислења.

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
И јас стварно не сакам да се карам со никој од вас, но некои намерно поттикнуваат расправа. Утре ќе излеземе на собиранка и што ќе правиме? Ќе се тепаме така?

Јас модератор сум, но ме направивте господ. Не смееш да се однесуваш така, не смееш да пишуваш вака. Што, јас (ние) не можам да имам оф-топик мислења? Па видете и по другите форуми како е. Па добро де и јас сум како вас. На исто ниво сме само што јас можам да менувам мислења, бришам оф-топици. Работава вака оди кон уште полошо. Наместо да се смириме вие одите кон полошо.

Дајте веќе да ја стабилизираме работава. Доста со препуцавања.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Legioner

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Јас дека помалку сум активна во последно време на форумов сум во некој клан???(wasntme)
Уствари не ми треба покана кажејте како сте поделени само ќе си се приклучам кај што сакам.|-(

Искрено на форумов сум од самиот почеток. Уште од времето кога праевме муабет шо сакаме појке св валентин или св трифун. а тоа беше на првиот ден.И од тогаш па наваму веке минаја 5-6 месеци и искрено да ви кажам никогаш не сум причотал толку глупости и не сум се смеел вака.се изивнувам на зборовите ама Дали сте вие нормални? дали имате барем грам мозок? сите вие .. ме знаете никогаш не сум зборувал вака ама очигледно ке морам .. дај прекинете со глупостите напрајте една добра и продуктивна дискусија на некоја тема зашто за тоа е форумов. ан е за расправии и срања ..Преку к*р ми сте со тие ми избрашаја мислење сега ке плачам, ми споија тема леле ке сечам вени.Преку к*р сте ми .. амамн веќе не бидете деца. ако ви смета нешто одете си. не сакам да делам форум со некој шо не сака да прифати спротиставено мислење и плаче за ситници ..
ова важи за сите ..

имајте добра ноќ ..

Ај да не филозофирам многу, комплетно се сложувам со мислењево на Jackal.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
И јас стварно не сакам да се карам со никој од вас, но некои намерно поттикнуваат расправа. Утре ќе излеземе на собиранка и што ќе правиме? Ќе се тепаме така? Јас модератор сум, но ме направивте господ. Не смееш да се однесуваш така, не смееш да пишуваш вака. Што, јас (ние) не можам да имам оф-топик мислења? Па видете и по другите форуми како е. Па добро де и јас сум како вас. На исто ниво сме само што јас можам да менувам мислења, бришам оф-топици. Работава вака оди кон уште полошо. Наместо да се смириме вие одите кон полошо. Дајте веќе да ја стабилизираме работава. Доста со препуцавања.
ja Hе BеруBaM Уф гоcпо тоa зa MеHе е Hишто .. ЗHaчи и ти иcто
 
Статус
Затворена за нови мислења.