Кланови на форумов

Статус
Затворена за нови мислења.

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Време за тоа не треба. Одма се прави. Тие финти на други, јас не сум дете од 15 години. Ако имаш да пишеш дупли теми пиши ги одма, направи тема, ако имаш да пријавиш оф-топик пријави, а не во секоја тема да кажуваш овој напишал оф-топик оној напишал оф-топик. И доста му ја полниш на детево (@slb_bobo) главата со глупости. Детето заради тебе нема излезено од дома. Не знае што е живот. И дај веќе престани со дискусијава. Ако сакаш нешто друго да ми кажеш, кажи ми го во четири очи, а не преку марионетки како што се ShakaZulu, slb_bobo и други.

Ако сакаш да дискутираш со мене дај скајп, па во четири очи кажи ми што мислиш.
Доволен си ми на форумов,без навреда ама искрена сум и ти кажувам,а не е дека се плашам,а за навредите врз двата други члена нема да коментирам,тоа е твое дело.
А темите ке ги добиеш,јас неможам да сум како тебе,сакам се да ми е скоцкано и како што треба.
Поздрав за сега.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Време за тоа не треба. Одма се прави. Тие финти на други, јас не сум дете од 15 години. Ако имаш да пишеш дупли теми пиши ги одма, направи тема, ако имаш да пријавиш оф-топик пријави, а не во секоја тема да кажуваш овој напишал оф-топик оној напишал оф-топик. И доста му ја полниш на детево (@slb_bobo) главата со глупости. Детето заради тебе нема излезено од дома. Не знае што е живот. И дај веќе престани со дискусијава. Ако сакаш нешто друго да ми кажеш, кажи ми го во четири очи, а не преку марионетки како што се ShakaZulu, slb_bobo и други.

Ако сакаш да дискутираш со мене дај скајп, па во четири очи кажи ми што мислиш.


(facepalm)

Не, тоа годзила фејспалмот треба да ти го закачам сега. Да го пријавувам ли ова Marick14? А? Или сам ќе си се поправиш? Ајде, ајде. Веруваме во тебе. Ајдее...ќе го биде детето бе. Ајде.
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
(facepalm)

Не, тоа годзила фејспалмот треба да ти го закачам сега. Да го пријавувам ли ова Marick14? А? Или сам ќе си се поправиш? Ајде, ајде. Веруваме во тебе. Ајдее...ќе го биде детето бе. Ајде.

Сето ова ќе биде избришано од наша страна. Се извинувам на оф-топикот. А ти можеш да ме контактираш по ПП. Затоа што јас не можам теба да ти пишам.
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Зашто се делите на кланови? Нивите да не си ги делите? Реоните за дилање на дрога?

Истото и јас им го велам. Не треба да се создаваат кланови. Не е добро за форумот. Нема потреба од такви глупости на форум. Кулирајте си и не се замарајте што има во чинијата на тој до тебе, какви му се гаќите на комшијата итн....
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Истото и јас им го велам. Не треба да се создаваат кланови. Не е добро за форумот. Нема потреба од такви глупости на форум. Кулирајте си и не се замарајте што има во чинијата на тој до тебе, какви му се гаќите на комшијата итн....
ај сега ко отворач на темава да кажиш кој на кој клан му припаѓа. Не мислам да читам мислење по мислење...... Чим отвораш мораш да имаш сознание
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ShakaZulu

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
ај сега ко отворач на темава да кажиш кој на кој клан му припаѓа. Не мислам да читам мислење по мислење...... Чим отвораш мораш да имаш сознание

Па тие самите ќе си кажат, јас нема што да коментирам. По овој пост ќе се наредат одма.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Марик другар, незнам кој те ставил модератор, но нека не ме сфаќа лично, заебал работа и нека се засрами со тоа.
Добро бе .. како може како модератор, да спамаш со теми, со некои без врска па на сета таа и ги грешиш локациите ?

Се додека не се удри со некој жолт, па можеби и црвен картон, нема ништо да биде како што треба, верувај. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.