Камасутра

Статус
Затворена за нови мислења.

Podem

Староседелец
15 февруари 2012
363
356
1,063
300.000.000 BC
Имам од поодамна во компјутерот 30тина слики ако не и пвоеќе (кој ги броел) за кама сутра-секс данас.
ВИзуелно ги имате позите, кој сака може да проба, на англиски е пишувано, симнете, пробајте, уживајте.
Само еден клик ве дели од кама сутра.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Baronessa

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
добра книгичка е таа :)
сум гледала и на нетов, нај јака е индиската камасутра, не би постирала слики мн се сликовити :D а и сигурно има малолетни
па еве нешо по лајт со хороскопски знаци :)
6096_104694578049_626603049_2124884_7498551_n.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: She and 048

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Собери ме
Собери ме. Инструкции: мажот нека застане пред кревет, може и машина за перење или пониска маса. Потоа нека ве крене во раце држејќи го вашиот задник. Раширете ги нозете околу неговата половина, со стапалата потпрете се на креветот, а со рацете придржувајте се на неговите рамена или врат. Откако пенисот убаво ќе влезе почнете да скокате со задникот горе - доле.
pick-me-up.jpg





Еротски туш
Еротски туш. Инструкции: застанете еден пред друг под тушот. Како предигра можете да се галите со миризливата купка. Потоа гушнете го партнерот додека со левата нога обиколете ја неговата половина. Тој со десната рака нека ја придржува вашата нога за да ја фиксира и полесно да влезе во вагината. Другата рака му е слободна и може да ве милува или да си игра со косата. Ова ќе ја замагли бањата многу повеќе од пареата.
sensual-shower-sp_md.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ScoobyDoo

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Борба со жешки тела
Борба со жешки тела. Легнете на под и под задникот ставете неколку перници. Благо подвиткајте ги нозете и раширете ги. Вашиот партнер нека влезе во вас од повисок агол од вообичаеното. Рацете исправени нека ги смести до вашата глава. Пенисот полека нека влегува во вагината за да го почувствувате целиот пакет. Вака можете да постигнете двоен оргазам.
zeska_borba_so_tela.jpg


Возете се на бродот
Возете се на бродот. Инструкции: позата воопшто не е комплицирана, но може да наидете на проблем да најдете соодветна столица. Идеална е онаа на која можете да се лулате за да можете да го постигнете ефектот на брод. Партнерот нека седне, нозете нека ги испружи и малку нека ги рашири. Вие седнете му во скут со тоа што нозете ќе ги раширите пред неговите гради. Додека партнерот ве притиска и ги движи бутините, половината или задникот, вие со рацете нишајте ја столицата.
row-his-boat-sp-md.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.