1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Како се чувствувате денес?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Natenceto, 14 септември 2012.

 1. Ballet is my life

  Ballet is my life Активен Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  71
  Слободно, независно, заљубено
   
 2. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,418
  Допаѓања:
  3,687
  tenor.gif
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,973
  Prazno kako bambusova trska.
   
 4. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Растргнато, како на крстосница на судбината, но без патокази, само некои ветрови кои дуваат наоколу а човек не знае дали го туркаат некаде, во некој правец или тоа е едно големо ништо...
   
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 5. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Пред 2 дена бев на импровокација, и импровокаторите поставуваа прашања од публиката.
  Во склоп на една игра прашуваа кажите неколку емоции...и еден талент убаво кажа: горештина.
  Денес се осеќам горештина.
   
 6. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  701
  Допаѓања:
  1,206
  Не се чувствувам.
   
 7. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,418
  Допаѓања:
  3,687
  Како замастена јетра.
   
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 8. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,551
  Допаѓања:
  5,632
 9. Ananas

  Ananas Нов член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  5
  Ладно, брррр....
   

Сподели: