Како мажите преболуваат разделба?

ema09

Истакнат Член
18 февруари 2012
226
411
63
Знаат и тие да заплачат на песна која навистина ги потсетува на поранешната девојка или да мора да ги стегнат забите и да заминат до тоалетот кога раскажуваат детали од врската, но никогаш јавно. Кога вратата сигурно е заклучена и нема ниту еден сведок тогаш е единственото добро време за излив на емоции ??
 

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
ако стварно сакаат би плачеле и песни би пееле и незнам таму уште шо..мене сето ова искрено смешно ми е :Dне сум без чувства ама стварно..:Dне ме допираат лигавења
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Alex M. and ema09

ema09

Истакнат Член
18 февруари 2012
226
411
63
и јас најискрено воопшто не сакам ...песни лигавење по телефон ... ако тој рекол крај .. прифаќам и неќам после то леле извини те сакам ова она , а пак ако јас клам крај ич воопшто нека не се обидва мразааааам плачкоцви ..
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Сигурно не се затвараме по соби и рикаме и кукаме по цели недели и месеци како вас.. :D
Вистинското машко веднаш работи на пронаоѓање на друга. Сега зависи и до човекот, сепак сите не сме исти..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kiko* and Jericho

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
Сигурно не се затвараме по соби и рикаме и кукаме по цели недели и месеци како вас.. :D
Вистинското машко веднаш работи на пронаоѓање на друга. Сега зависи и до човекот, сепак сите не сме исти..

лелелеле како имав една демотивација за ова..неможам да ја најдам..инаку ...:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

ema09

Истакнат Член
18 февруари 2012
226
411
63
Сигурно не се затвараме по соби и рикаме и кукаме по цели недели и месеци како вас.. :D
Вистинското машко веднаш работи на пронаоѓање на друга. Сега зависи и до човекот, сепак сите не сме исти..
прочитав некаде дека ние се кукаме еден месец (и тоа не сите) и живот иде даље а вас во боли и после 6тиот месец .. нормално ако сте биле заљубени..
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
..читаја сам по интернет дека стфарно заљубени мушки потешко гу преболуеф разделбу од стфарно заљубени женски,можда а можда и не, сфе зависи од карактер и од дијапазон на слузе у око : )