1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Какво милениче имате?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Derp, 19 февруари 2012.

 1. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Ак ти дојдам на гости со орелов ќе ти ја изедам змијата:zelen
  [​IMG]
   
  На Kokakolicar Eden Nizaeden му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kokakolicar Eden Nizaeden

  Kokakolicar Eden Nizaeden Активен Член

  Зачленет на:
  17 мај 2012
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  150
  Ја нема уште змијата, ама ќе ја има... И тогаш не те викам на гости :D :D :D
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  Едно бело маче со жолти шари :)
   
 4. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Куче хаска
   
 5. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,711
  Допаѓања:
  871
  Имав црн мачор, 9кг тежина со мазно крзно... и карактеристични „кучешки заби“ (очњаци) кои му излегуваа од устата заради тоа што беа преголеми!
  Беше ловец...
  Имаше свое место во домот, крал ... недостасува.
   
 6. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  369
  Допаѓања:
  123
  Имав папагали. Никогаш не би чувала милениче.
  Сакам да кажам што е форумов неактивен? Што се случува?
   
 7. dovefox

  dovefox Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  12
  Куп мачиња и кучиња.
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: