1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Какво кафе пиете?

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Marrie, 19 февруари 2012.

 1. Tetovchanka^^

  Tetovchanka^^ Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  174
  Допаѓања:
  87
  Повели кога сакаш :D и онака немам друштво кој ми парира со толку кафиња :D
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  22
  Прифаќам понуда :)
   
  На Tetovchanka^^ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Laila

  Laila Нов член

  Зачленет на:
  18 јуни 2019
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  13
  Кафехоличар не бира какво кафе да пие. Секакво, но дома најмногу нескафе и турско, зависи од моментот :). Во кафич, најчесто еспресо или фредо капучино.
   

Сподели: