1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Какви сте кога ќе се поднапиете?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Sesil, 13 март 2012.

 1. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Истакнат Член

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,126
  :giggle
  Зависи кој како се понашал со мене пред да се начукам.
  Во принцип или плачам (се разочарувам) , се карам или сакам ама последново ретко во пијанство .. Ај(pivo)
   
 2. Loner

  Loner Активен Член

  Зачленет на:
  13 март 2016
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  86
  Често сум филозофски расположен и можеш да видиш колку сум поднапиен по повторувањето на мојата реченицата ноќта е убец тивок
   
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,258
  Допаѓања:
  9,102
  Одам в кревет. И си заспивам.
   
 4. GIRL004

  GIRL004 Нов член

  Зачленет на:
  20 април 2017
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  5
  Првото пијанство ми се гадеше ама не повратив за чудо .... второто многу плачев а третото бев најзапалена (како никогаш до сега) ..... :)
   
 5. zokipoki1

  zokipoki1 Нов член

  Зачленет на:
  8 јануари 2018
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  pijanstvo pominato vo smea...nema nesto poveke od smea I opusten muabet
   
 6. смути

  смути Нов член

  Зачленет на:
  2 јануари 2018
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  5
  ако се напијам на убави настани... убаво е да ме гледате пијан, а она другата ситуација незнам како ќе биде...
   
 7. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  730
  Допаѓања:
  115
  Многу сум отворена и трескам глупости
   

Сподели: