Какви искуства имате при патување со авион?

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Дали имате патувано со авион и дали би сакале да патувате?

Имате ли фобија од патување со авион?

Која била најдолгата релација до која сте патувале? Како ви било првото патување.

Јас имам патувано и при полетување и слетување имав болки во ушите. Дали на некој друг му се има случено ова или нешто слично или да имал некои проблеми?

plane-sunset_thumb.jpg
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Немам искуство, ама по она што го кажуваат не би се качил.. :rofl Страв ми е од висина..:eek
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: cece17

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
За жал не. Се надевам дека еден ден ќе патувам. Не се плашам воопшто од висина, за разлика од пријателов над мене :D баш сакам :)
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
мноо сакам да се возу и да путују сс било што уопште, сс авион највише, н никад не сам се возија :(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Elena

Истакнат Член
14 февруари 2012
155
169
343
Home.
Сега , штом завршам прва средно , во јуни месец имам можност да одам во Ахен(Германија)
така да ке видам како е :)
Имам голема желба , иако сум видела однатре како е ,се имам еднаш качено , и не е страшно :) (или пак , мене не ми е )
Мн. е убо , вистина :))
 

Snape

Истакнат Член
14 февруари 2012
285
401
63
28
Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
Имам патувано , прв пат пред 6 години а сеа последен пат летоске за Анталија, не ми е страв и мислам дека е много добро искуство, посебно на зајдисонце кога се лета :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Hexasto

Истакнат Член
16 февруари 2012
1,095
1,633
113
Македонија
Хорор искуства имам:rofl...иначе иам патувано 5 пати и тоа 3 на европски дестинации и 2 пати во Америка..еднаш имам ноќен лет другите денски...многу иам страв а посебно ми се случи на врачање на сред Атлантски Океан да ни речат да се врземеее и коа почна да тресе лелееееееееееееееееееееееееееее сеа ми се плаче :(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Stojne and VanHelsing