1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каква пакост (штета) би му направиле на членот над вас?

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од melpomena, 29 јули 2012.

 1. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,596
  Допаѓања:
  5,668
  Na spienje koga ke e sisanje na kec:wub
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 2. 123456789deset

  123456789deset Активен Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  88
  Допаѓања:
  30
  послем маникир така рандом два три нокта сечење


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 3. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Ќе го натерам у сон да брои од 10 па назад до еден, цела ноќ:gjavol
   
 4. 123456789deset

  123456789deset Активен Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  88
  Допаѓања:
  30
  да и стаам лук у јадење пред да оди на дејт


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 5. atala

  atala Староседелец

  Зачленет на:
  28 октомври 2014
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  13
  Ќе му влезам во домот кога ќе спие ноќе,па сите чоколади што ги има купено ќе му ги изедам!:gjavol:nerd:gladen:D:D:D
   
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,184
  Ќе го полијам со чаша вода додека спие :D
   
 7. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,596
  Допаѓања:
  5,668
  Ќе му ставам некое чили неприметно во пастата за заби:D.
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,314
  Допаѓања:
  2,997
  Ke ja istegnam za ushi I ke I shepnam nesto . Ke I gi isecham ubavite nokti.
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,184
  Ќе и ја избришам прашината хаха :D
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: