Искушение за прељуба

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
И после сте сакале поштени девојки, со ваков таков карактер - my ass. Море само спонзоруши за вас му е мајката. Нека ви го исцицка мајчиното млеко низ нос за еден бакнеж по тие перверзни усни за ЕПП.

А кажи ми ти кога првпат си пробала кока кола дали кога си шетала во продавница си видела дека има и пепси, струмка, бонго, пелистерка кола и слично?
Си сакала да ги пробаш? Си ги пробала?
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
А кажи ми ти кога првпат си пробала кока кола дали кога си шетала во продавница си видела дека има и пепси, струмка, бонго, пелистерка кола и слично?
Си сакала да ги пробаш? Си ги пробала?

и шо ако си пробал пак ќе се вратиш на кока кола :giggle
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Да не постоеа такви јебозовни госпогици, јас до сега ќе бев женат со дете или две деца, ќе штедев за одмори место за журки, ќе читав весници наместо да се коцкам, ќе дркав на комшивките и на другарките од женами место да бркам млади пичина, ќе одев на скромен пикник со скара место да прајме живи свирки со другариве и да пушиме штрафови, ќе одев да играм табла место на бокс, ќе се гришев за брковите место за телото, во фонтаната ќе си чував карпус да се лади наместо пиво, ќе немав предизвик да скокам на банџи односно ќе бев кукавица 100%, ќе одев на работа во 7:50 а не како сега во 10 (некогаш и не одам), ќе одев на театар место на пена парти, ќе одев на сериозна отмена вечера со сопругата во ресторан место на Ван Бурен, ќе спиев со долги пижами да не ме фати грбот а сега спијам и гол и на отворено небо ако треба, ќе одев на плажа со фамилијата во 5 после јакото сонце а сега после 12 наполноќ со месечината, ќе гледав премногу романтични филмови наместо порничи, и едно многу заебано ќе морав да спијам секоја вечер на истиот кревет со истата жена во истата соба.
Да живеат јебозовните госпогици.

Ако си среќен вака, секоја чест и ти посакувам уште милион такви госпоѓици. Но ако се залажуваш дека си, ако избегнуваш да се заљубиш , и ако бегаш од одговорностите за да се заштитиш емотивно да не бидеш повреден, пресипитај дали црното е бело, а белото црно. Чуден е животов...од тооооолку многу луѓе ти треба само 1 и единствен за вистинска и чиста среќа. Со таква личност, вистинска, неисфурана ненабузена тртла, и операта па ќе ти биде доживљај ак таа е до тебе. Не знам мое мислење...можеби грешам.
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid

глупа ти е споредбата зошто
ако ти се случи од прва да имаш девојка по твој ќејф нема да гледаш по излози тоес по други девојки пошто тоа што го сакаш го имаш и си задоволен со него.
Е сега ако си со некоја девојка колку само да се празниш и налеташ на подобра од неа во тој случај правиш смена тоес го прифајќаш предизвикот.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ecce, Nicole and Oleri

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
А кажи ми ти кога првпат си пробала кока кола дали кога си шетала во продавница си видела дека има и пепси, струмка, бонго, пелистерка кола и слично?
Си сакала да ги пробаш? Си ги пробала?

хахахах кј ме погоди не пијам газирано хахахах.
Кој пробал се ус*ал, си чул ти за тоа??? Нека не ве лажат од “Жива јајца“...“кој пробал знае“
Светов е свртен наопачки, се што било нормално е сега ненормално и обратно. Пре би избрале пудросана да не кажем варосана со пропорцие 1000 50 1000 , за да ја пробате, на штета на девојката што е доволно луда да биде со вас.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: street_chic and Gemini

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
глупа ти е споредбата зошто
ако ти се случи од прва да имаш девојка по твој ќејф нема да гледаш по излози тоес по други девојки пошто тоа што го сакаш го имаш и си задоволен со него.
Е сега ако си со некоја девојка колку само да се празниш и налеташ на подобра од неа во тој случај правиш смена тоес го прифајќаш предизвикот.

Глупо е тоа што ме цитираш.Колку да се знае.
Да бе, првата девојка на 13 години ти се погоди и ти така се ти е погодено затоа што не знаеш како ќе ти биде со друга девојка ќе си живееш цел живот со таа девојка и ќе го продолжиш проклетството на една вагина.
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
хахахах кј ме погоди не пијам газирано хахахах.
Кој пробал се ус*ал, си чул ти за тоа??? Нека не ве лажат од “Жива јајца“...“кој пробал знае“
Светов е свртен наопачки, се што било нормално е сега ненормално и обратно. Пре би избрале пудросана да не кажем варосана со пропорцие 1000 50 1000 , за да ја пробате, на штета на девојката што е доволно луда да биде со вас.

Не добив никаков одговор.Дали треба да останам на една женска цел живот?
 

Nicole

Староседелец
27 јуни 2012
249
226
643
Глупо е тоа што ме цитираш.Колку да се знае.
Да бе, првата девојка на 13 години ти се погоди и ти така се ти е погодено затоа што не знаеш како ќе ти биде со друга девојка ќе си живееш цел живот со таа девојка и ќе го продолжиш проклетството на една вагина.
сите машки така мислите? штета
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ecce