Интуиција

Succubus

Истакнат Член
28 февруари 2012
562
835
393
under your skin.
Многу ретко сум имала некоја интуиција, некогаш од што премногу сакам да ми се случи нешто БАШ тогаш и не ми се случува..
А за да ги предвидувам работите, слабо.. хаха.. Подобро ми е деноноќно да раскажувам што би сакала да ми се случи (јас и мојата фантазија :eek:) отколку за нешто што мислам дека ќе се случи во реалноста :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Avona Vi, JaMi and parvati

Primrose

Староседелец
14 февруари 2012
683
1,287
1,093
your nightmares....
Мижи да те лажам. Мојата интуиција е к***а. Кога ќе се потпрам на неа ме заебава, така да престанав да верувам во неа.
 

Party Poison

Истакнат Член
20 февруари 2012
140
142
343
Па кога ја следам мојата интуиција сум во право ама не ја следам секогаш
 

littleblackdress

Полноправен Член
22 февруари 2012
96
74
18
Проблемот не е дали имам интуиција или не.. проблемот е што многу се двоумам. Колку и да ми кажува „човечето“ во главата, или каде и да е, дека ќе биде, јас секогаш сум „на две“.
 

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
кај мене е многу развиена...
посебно често ми се јавува коа сум пред некоја дилема...дали да го направам нештото или не....
кога е да...убаво се осеќам као да ќе полетам, ама коа е не, ко да имам некој што ми копа у стомак и колку и да сакам да не мислам на тоа и да се преправам дека ќе биде позитивна работава...џабе тоа чуство е преголемо...едноставно не се осеќам убаво...ми се потат рацете, нервоза ме фаќа...итн...

на интуицијава и верувам 100% зш до сеа колку се сеќавам ме нема изневерено:cool:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena