1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Интересни и смешни слики

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  69
  [​IMG]
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  337
 3. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  337
 4. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,547
  Допаѓања:
  804
  Не знаев дека ова ти е смислата на животот... :)
   
 5. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  337
  Леле Хепта..дека ти е хуморот во тебе..хахаха...твоите одговори така делуваат на мене, ко заушка да си ми манал..:)
   
  На Хептаграм XI му/ѝ се допаѓа ова.
 6. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  337
  trepni.jpg

  ќе трепне ли некој:rofl
   
  На antonio и corki им се допаѓа ова.
 7. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  337
  PRITISAK-toso_620x0.jpg

  odlaze-mladi_620x0.jpg

  Овие слики треба да бидат во политички карикатури и афоризми...но...
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 8. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  337
  30698642_1038628202942178_1148874873501185005_n.jpg  30713958_10213582558496050_1902684724829843335_n.jpg
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Patika

  Patika Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 февруари 2018
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  18
  [​IMG]
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 10. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  337
  69a87e10.jpg

  35628327_10157797122396840_5031147028659306496_n.jpg
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: