1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Интересни и смешни слики

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. Pisces

  Pisces Истакнат Член

  Зачленет на:
  4 јули 2016
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
  На Tantara и Kisserboy им се допаѓа ова.
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  3,779
  Пол:
  Машки
  Многу точно хахахахааха :D
  @Pisces
  Поздрав и за тебе и имај најубави мигови во твоите 4 најубави средношколски денови :D
  [​IMG]
   
  На Pisces му/ѝ се допаѓа ова.
 3. TheSaint

  TheSaint Нов член

  Зачленет на:
  9 ноември 2016
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  12
  Цимер ги изми садевите?
  -Да бе брат еве види
  : cimers.png
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  195
 5. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  195
 6. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  195
  Овие слики треба да бидат во темата за политички афоризми и хумор(јас ја имам отворено таа тема, а сега немам замисли..хахахаха..пристап)

  pZU8ShRpvyo.jpg
  c912468376c8b1d9c038e4ad314541e8.jpg
  jgWdx0bIOkE.jpg
   
 7. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,682
  Допаѓања:
  725
  Пол:
  Машки

Сподели: