1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Илијада

Дискусија во форумот 'Рисајкл Бин' започната од The puss in boots, 7 Март 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет:
  27 Февруари 2012
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  146
  Поени од трофеи:
  1,043
  Дали некој може да ми објасне што се раскажува во дваесет и второто пеење во Илијада :) ?
   
 2. iDeposito

  iDeposito Староседелец

  Зачленет:
  29 Февруари 2012
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  1,028
  пишти го троја со бред пит ќе ти стане јасно
   
 3. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет:
  27 Февруари 2012
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  146
  Поени од трофеи:
  1,043
  L.O.L ке можит некој озбилен одговор иначе :D
   
 4. iDeposito

  iDeposito Староседелец

  Зачленет:
  29 Февруари 2012
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  1,028
  па да бе брат, шо поозбилно сакаш?
  филмот е илјада уствари само насловот сменет, изгледај го и ќе се надоврзиш
   
 5. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет:
  14 Февруари 2012
  Мислења:
  2,396
  Допаѓања:
  4,408
  Поени од трофеи:
  1,153
 6. Мрчатор

  Мрчатор Parleur

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  6,129
  Допаѓања:
  9,084
  Поени од трофеи:
  1,683
  за почеток правец библиотека
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: