1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Известувања околу форумот

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од MissChievous, 24 мај 2014.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. existence

  existence Boolean Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,242
  Допаѓања:
  9,020
  Направивме мала промена околу распоредот на форумите. „Филм“ и „ТВ“ сега се засебни форуми, модераторот останува ист.
   
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,278
  Допаѓања:
  1,055
  Пол:
  Машки
  Направена е реорганизација на форумите и модераторите. Се уште ќе се работи на подобрување на функционалноста на форумот.
   
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,278
  Допаѓања:
  1,055
  Пол:
  Машки
  Избришани се мислења со несоодветна содржина и навреди од темата Другари/другарки
  @incule во иднина кога сакаш да постираш мислење во некоја тема, тоа нека биде подолго од една проста реченица. Целта на дискутирањето во темите не е постирање рандом мислења составени од два збора и ако пронајдеш навреда од некој член пријави преку опцијата Пријави.
   
  На existence, Saladin и incule им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: