1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Известувања за концерти/забави

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Selma, 6 март 2012.

 1. Saladin

  Saladin Unbaised Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,906
  Допаѓања:
  9,584
  Пол:
  Машки
  Ма у пичку материну више кај најдоа баш годинава :besen... Зашо не беше пред две, рецимо...

  Неам пари, неам време, друштвено сум поебан.... Едино да добијам на лоз.
   
 2. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,398
  Допаѓања:
  2,533
  Пол:
  Женски
  Штеди имаш време до Јули. За друштво ќе се најде. :zelen
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Истакнат Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,682
  Допаѓања:
  723
  Пол:
  Машки
  Отварање на новиот ресторан „Парк“: Отсега свадби и во градскиот парк во Скопје !!!
  Мислам дека ова ќе биде врвот овде во Скопје ! (wave)(wave):kafe Restoran-Park.jpg Restoran-Park-1.jpg
   
 4. Filip Milosevski

  Filip Milosevski Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јануари 2016
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Морам напоменути да иако није Нова Година, претходне године ми је у Београду било убедљиво најбоље! Са пријатељима сам наишао на сајт New Year in Serbia који је нудио фантастична места, и одлучили смо се за једну вилу код Топчидера...Било је лудило! Где ви планирате да идете за НГ? :)
   
  На Baknuvalka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  186
  Допаѓања:
  92
  Пол:
  Женски
  Јој, Филипе, је си ли то тиии...
  Те имам на фејсбук... :rolleyes: Опасен си со статиите, лом праиме. :D СЕ ДРУЖИМЕ!!! :nerd
   
 6. Baknuvalka

  Baknuvalka Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,190
  Допаѓања:
  2,806
  20170405_205028.jpg
  Apokaliptika
   
  На incognito му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Nikola Ilievski

  Nikola Ilievski Нов член

  Зачленет на:
  18 април 2017
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Машки
  Дечки некое инфо за GUS GUS кога се точно и каде?
   
 8. $F@$|-|T@

  $F@$|-|T@ Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,653
  Допаѓања:
  3,856
  Пол:
  Машки
  Дата:
  22 Април 2017
  Локација:
  Скопски Саем, Хала 5

  Цена на билети:
  500 МКД (лимитирани 300 билети)
  600 МКД (предпродажба)
  700 МКД (на влез)
   
  На Nikola Ilievski му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Nikola Ilievski

  Nikola Ilievski Нов член

  Зачленет на:
  18 април 2017
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Машки
  Фала за инфо
   
 10. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Истакнат Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,682
  Допаѓања:
  723
  Пол:
  Машки
  Денес 01.09.2017 Аца Лукас клуб Privilage ! (party)(party)
   

Сподели: