1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Игор Џамабазов

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Hexasto, 20 февруари 2012.

 1. Saladin

  Saladin Unbaised Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,922
  Допаѓања:
  9,605
  Пол:
  Машки
  Четири има. Облечен човек ја издаде минатата година напролет.
   
 2. existence

  existence Boolean Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,252
  Допаѓања:
  9,035
  :franticКаде живеам јас? Македонскиот Достоевски е роден!
   
  На The Tramp и Altaïr им се допаѓа ова.
 3. Saladin

  Saladin Unbaised Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,922
  Допаѓања:
  9,605
  Пол:
  Машки
  Пријателе, пријателе, абе пријателе, абе како, како, пријателе!?!?!?!?
   
 4. EmilijaS

  EmilijaS Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 јануари 2016
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  39
  Пол:
  Женски
  Јас Игор, многу си го сакам. Пред да го презакажи Џамбо фестот многу сакав да одам, ама неможев, сега откако го презакажа слободна бев - карти не најдов. Абе душата ме боли, а толку сакам да одам. Ама ај, замена пред тв ќе биди задоволително.
  Книгите сеуште му ги немам прочитано зошто во поглед на книги ми се малку далеку од мојот вкус. Ама сакам да ги почнам наскоро зошто дечко ми ги има купено па барем ако не ми се допадни ќе нема да бидам обврзана со време кога да ја вратам (ако не ми се допаѓа книга или не ја читам или ја влечкам во читањето).
   

Сподели: