1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Зошто политичарите секогаш лажат?

Дискусија во форумот 'Рисајкл Бин' започната од pozdrav eden topol, 10 ноември 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Активен Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  202
  Секој човек во својот живот има барем еднаш излажано, не навлегувам поради која причина е искажана таа лага..АМА овие политичари кои секојдневно со години не лажат, не мафтаат, нервно не оболеа..па што луѓе ќе беа?
  Човек што стално лаже е болен човек, психопат..па дали професијата политичар е само за психопати??
  Барем носот да им растеше кога лажат. па да имавме некој ќар.
  Подобар живот, висок стандард, функционално здравство...биче боље, аха..мало сутра...Ете, повторно сме изиграни, згазени:(
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: