За што сте дојдени на форумов?

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
како сум ја испустила темава. Како и на другите форуми што одев за дружење, запознавање на нови личности и за тепање време :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Змејче

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
Дојдена сум негде јули минатава година...таа година ми беше тешка, па решив кај мене нешто да сменам....нешто што ќе ми ги отера барем тие стресни мисли што ги имав. Случајно го дознав форумчево и одма се регистрирав. Пролистав наоколу и увидов многу интересни работи, како и самоуверени личности со кои можам слободно да комуницирам за секакви работи. Потполно се согласувам со горенавденото мислење на maja ...тука можам да си ги искажам своите чувства, да дознаам многу работи и за кои не сум ги знаела. Филмохолик сум и многу сакам да гледам филмови, па затоа овде се препорачуваат многу добри, но и за некои кои не сум ги знаела, за музиката можам да речам дека таму можам да ги истакнам моите вистински чувства, како и во личниот дневник, за играчницата таму можам да се забавувам со членовите (hug) ...имам многу да кажам за некои теми, за многу членови, како и мислење кои сакам да ги споделам, затоа оставам за понатаму....не сум дојдена да ширам негативна енергија, ниту ни да се нервирам за глупости...но пред се', запознав интересни виртуални пријателства - интересни, откачени, смешни, искрени, но и романтични личности :giggle дојдена да сум забавувам, да се дружам со тие членови со кои се зближив, комуникативна сум и сакам да водам интересни муабети со нив, со некои од нив сакам и лично да се запознаам, се надевам дека ќе се најде и време за тоа, барем за некоја групна да се договори..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and escape

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
30
домче
Драги мои, тоа ти е нешто како повторно да се „затрескуваш“. Кул е.... не можиш ни кратко без луѓето што си ги запознал... се ти е интересно, се ти е привлечно... ново...
Откриваш дека некаде постои цел нов свет, дека во тој свет постојат нови луѓе кои функционираат на друг начин од тие што си ги гледал секојдневно. Пополека му ги откриваш маните на секого, пристапот кон одредена тема, острината на модераторите и админите, го сеќаваш пријатното чувство кога сите со добредојде те пречекуваат и најдуваш нови пријатели.
На форумот каде што бев имав и функција добра, но безвредно е кога луѓето што ги сакав си заминаа секој по својот пат. Останав со досадни и безвредни фацки со кои што немав иста фрекфенција на размислување. Нивните постови циљаа само кон секс и политички провокации...

Овааај... На претходниот форум бев 5 години, така да, држете се добро, одавде не си одам доооолго дооолго време!;):kafe
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Црвена

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Update: Да го потошам времето кое ми останува после 8 часа на работа и 8 часа предвидени за спиење, и кога не ми се исцртуваат мапи.
 

Praetorian

Староседелец
24 февруари 2012
326
396
1,063
За девојка, сигурно не.
За да си кажам некои работи кои кога би ги зборел на глас ќе помислам дека е време да се преселам во Демир Хисар.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Od radoznalost i za zabava.Nemam fb i nesakam da otvoram no registrirana sum na mnogu forumi i sekade ISTO.