1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Законот на привлекување

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Radoznala1, 19 ноември 2017.

 1. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Активен Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  202

  Морам да се сложам со тебе дека се е во инаетот за успех...тоа ме креваше од депресиите, инатот да победам за да пукнат душманите.
   
  На Radoznala1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  28
  Нека цркнат.
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  28
  Но гледај веќе тоа да го оставиш зад себе и да не вибрираш со чувство на горчина туку на мир ,љубов и успех .
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 4. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  112
  Остави ја,филозоф е
   
 5. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  28
  Хахахахахаххахаа многу ли ме сакаш
   
  На Ѕвездичка и pozdrav eden topol им се допаѓа ова.
 6. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Активен Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  202
  Се уште не сум го совладала умот за да можам да вибрирам со мир и љубов...како беше она, смирен човек е успешен човек, но мене умот се уште ми е непријател, ратуваме упорно....хахаха
   
 7. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  28
  Да тоа е главен проблем . Еве ти неколку корисни методи практикувај ги секој ден ,
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  28
   
  #68 Radoznala1, 6 декември 2017
  Последна промена: 6 декември 2017
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  28
  Кажете ми некој почна ли да работи на себе , има ли ефекти, резултати ?
   
 10. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  446
  Оваа била цела наука!?
  Само мислам дека погрешен ти е насловот!
  Наместо "закон за привлекување",би требало да се вика,"закон за промена на навиките"!
  Вака подобро ќе те разберевме,и поентата полесно ќе ја сфатевме!
   
  #70 corki, 7 декември 2017
  Последна промена: 7 декември 2017
  На pozdrav eden topol и Dorina им се допаѓа ова.

Сподели: