1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Зависност од лабело

Дискусија во форумот 'Лице' започната од efederer, 12 март 2012.

 1. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  967
  Јас не можам да заспијам ако претходно не си ставам лабело. До толку е (nod):zelen(star).
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: