1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Забавни паркови

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Roger.J.Borowski, 27 септември 2018.

 1. Roger.J.Borowski

  Roger.J.Borowski Нов член

  Зачленет на:
  27 септември 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Сакате забавни паркови? Ролер костери и разни други "возења"? Или пак можеби повеќе сте за водените паркови?

  Јас не сакам ролер костери, се имам качено на неколку и не си поминав убаво, зошто имам страв од височини. Но затоа, обожавам водени паркови. Иако повеќето тобогани се високи, не ми смета бидејќи се лизгаш по вода, и најчесто се затворени.
   

Сподели: