Женски навики што го нервираат машкото?

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
Боди се откопчува со една рака во мижење :D
Ретко да ме нервира нешто од принцип што сум човек со големо разбирање па повеќе го сфаќам како маана отколку како нешто што треба да ме иритира.Како и секој човек така и јас имам маани и најверојатно и понежната половина.До сега нешто највеќе што ме изритирало е врискање пред божиновски дека сакала таков или ваков саат.
Ама немате поим какво викање и лигавење беше тоа, испаѓа дека ја тепам ако види саат или дека и забранувам да купи.А уствари она се лигавеше јас да и купам ама... :D
 

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
Боди се откопчува со една рака во мижење :D
Ретко да ме нервира нешто од принцип што сум човек со големо разбирање па повеќе го сфаќам како маана отколку како нешто што треба да ме иритира.Како и секој човек така и јас имам маани и најверојатно и понежната половина.До сега нешто највеќе што ме изритирало е врискање пред божиновски дека сакала таков или ваков саат.
Ама немате поим какво викање и лигавење беше тоа, испаѓа дека ја тепам ако види саат или дека и забранувам да купи.А уствари она се лигавеше јас да и купам ама... :D
ама уствари ти ја за:cenzuraа...хахахаха се насмеав :D
 

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
девојки што не пазат на понашањето,што не ги интересира стајлингот,кој пцујат, не пазата на јазикот ... па тоа не доликува на ниедна дама ...и освен кармин , ништо друго не може да ми смета, да ме нервира ... нормално е на почетокот да има работи кој те нервираат, но со тек на време,како поминува времето,ако ја засакаш и ја прифатиш таква каква што е - нема проблем ... на љубовта лесно и е да затвори очи пред ситници (inlove) :D
- никој не е совршен -
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Мене највеќе ме нервира шминка. Познавам само едно девојче што не користи шминка.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

TheKitten

Истакнат Член
3 март 2012
528
614
93
Мене највеќе ме нервира шминка. Познавам само едно девојче што не користи шминка.

Веројатно и нема многу женственост во неа :)
Скраја да е, од шминка да се откажам... не, не.