1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Женски навики што го нервираат машкото ?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од ema09, 11 март 2012.

 1. ema09

  ema09 Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  410
  Ова е едно прашање до сите машки на форумот ... за навиките на девојките кои ви одат на нерви ?
   
  На Dee Dee и mAcIkA им се допаѓа ова.
 2. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Глас за каснењето! :D
   
  На 9gagger, Dee Dee, Ludaca и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Љубомората и недовербата
   
  На Dee Dee и Marrie им се допаѓа ова.
 4. ema09

  ema09 Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  410
  Носење на комплицирана облека ... тешка за слекување хеехе
   
  На Loner, 9gagger, Dee Dee и уште 7 други им се допаѓа ова.
 5. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Посебно во зима ги нервира БОДИТО! Главен нивни непријател :D
   
  На Ебачот, Black Mamba, Dee Dee и уште 3 други им се допаѓа ова.
 6. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Мажите имаат голем проблем со женското боди :) :D
   
  На Ебачот, Dee Dee, ema09 и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,104
  најмногу иритира тоа :)
   
  На Dee Dee и Marrie им се допаѓа ова.
 8. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Знам, знам. Затоа договарајте се со вашите девојки во 15 за 9 пример, а вие бидете на договореното место во 9.
  Совет еден :D
   
  На Dee Dee, TheKitten, Caci и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  мори жени, остајте ги машките сами да си кажат шо ги нервира :D
   
  На MoonFairy, 9gagger, melpomena и уште 7 други им се допаѓа ова.
 10. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
  цел тон шминка....
   
  На cece17, Dee Dee, Caci и уште 5 други им се допаѓа ова.

Сподели: