1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Женски кондом

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од pozdrav eden topol, 15 април 2018.

 1. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
 2. Patika

  Patika Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 февруари 2018
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  18
  [​IMG]
  Дали силиконскиот најлон ќе биде околу пенисот или во вагина каде влегува пенисот исто е чувството на мажот дека „има најлон“ самата пенетрација дава опасност надворешниот прстен на женскиот кондом да се вовлече во вагината и тоа не е добро чувство ниту за женската ниту за мажот, се мисли дека женскиот ккондом има предност да пенетрира нееректибилен пенис во ваков кондом за разлика од класичниот кондом кој мора да се навлече врз еректибилен „дигнат“ пенис, ама дури да се приготвиш за секс желбата ќе помине!:sleep
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 3. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  И овој изум дава 100% заштита од бременост?
   
 4. Patika

  Patika Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 февруари 2018
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  18
  Дава, ако нема надпросечен кој ќе го скине и прстенот и со се него ќе навлезе (party)
   

Сподели: