Добредојде на нови членови

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
695
93
33
Скопје
Здраво форумџии на црнобело :)
Јас сум важната :cool: ма, Вики сум...ама викајте ме важна (и не сум нарцис) :p можеби некои од вас ме имате сретнато низ македонскава виртуела бидејќи од 2008 наваму скоро секаде сум со истиот ник :) предтоа бев детиште кое само менува никови, чиниш на мирц се наоѓа :D што да кажам за мене...имам 21 години, студирам на феит и имам амбиции да станам програмер па ќе видиме :p воглавно, мојата окупација се компјутерите. Не сум нерд, со мерка го користам. Добро лажам, ама тоа дека не сум нерд е точно :p

За форумов дознав од фејсбук страницата на црнобело ии конечно форумче за мене :) ептен сум по форумиве, негде сум се заебавала негде сум мрчела али тое...живот :) у принцип ја сум фина девојка :p

Епа тоа е тоа, незнам шо друго да кажам...ако нешто ве интересира слободно прашајте ќе ви кажам :)
 

Proton

Староседелец
12 февруари 2012
148
279
1,063
Скопје
Здраво форумџии на црнобело :)
Јас сум важната :cool: ма, Вики сум...ама викајте ме важна (и не сум нарцис) :p можеби некои од вас ме имате сретнато низ македонскава виртуела бидејќи од 2008 наваму скоро секаде сум со истиот ник :) предтоа бев детиште кое само менува никови, чиниш на мирц се наоѓа :D што да кажам за мене...имам 21 години, студирам на феит и имам амбиции да станам програмер па ќе видиме :p воглавно, мојата окупација се компјутерите. Не сум нерд, со мерка го користам. Добро лажам, ама тоа дека не сум нерд е точно :p

За форумов дознав од фејсбук страницата на црнобело ии конечно форумче за мене :) ептен сум по форумиве, негде сум се заебавала негде сум мрчела али тое...живот :) у принцип ја сум фина девојка :p

Епа тоа е тоа, незнам шо друго да кажам...ако нешто ве интересира слободно прашајте ќе ви кажам :)

Алал да ти е за муабетот, особено за мИРЦ спомените :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: важна

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
Здравоооо јас сум Марија...Сум пробала неколку пати да бидам активна по форумиве ама некако тешко ..Се надевам дека овој пат ке биде вистинскиот форум затоа што навистина ми се допагате :p Понатаму ке се запознаеме подобро :)
 

Abe CreP

Истакнат Член
14 февруари 2012
111
84
328
28
Здраво форумџии на црнобело :)
Јас сум важната :cool: ма, Вики сум...ама викајте ме важна (и не сум нарцис) :p можеби некои од вас ме имате сретнато низ македонскава виртуела бидејќи од 2008 наваму скоро секаде сум со истиот ник :) предтоа бев детиште кое само менува никови, чиниш на мирц се наоѓа :D што да кажам за мене...имам 21 години, студирам на феит и имам амбиции да станам програмер па ќе видиме :p воглавно, мојата окупација се компјутерите. Не сум нерд, со мерка го користам. Добро лажам, ама тоа дека не сум нерд е точно :p

За форумов дознав од фејсбук страницата на црнобело ии конечно форумче за мене :) ептен сум по форумиве, негде сум се заебавала негде сум мрчела али тое...живот :) у принцип ја сум фина девојка :p

Епа тоа е тоа, незнам шо друго да кажам...ако нешто ве интересира слободно прашајте ќе ви кажам :)
Хаха, видиш и ја сакам да студирам за програме ;)
 

Dea

Активен Член
14 февруари 2012
156
196
43
26
Здраво здраво :) Јас сум Деа и ете, да го испробам форумов... да видам за што се работи... па јас сакам само да се дружиме :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Abe CreP and efederer