1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ден на трудот... 1-ви Мај

Дискусија во форумот 'Рисајкл Бин' започната од Maks, 23 Април 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет:
  15 Февруари 2012
  Мислења:
  1,360
  Допаѓања:
  1,860
  Поени од трофеи:
  1,123
  Ден кога скоро сите идат на пикник и прошетка во природа.
  Кои се вашите места за пикник и прошетка за овој ден?
  Можете да давате и предлози за некој добри места.

  Старт... :zelen
   
 2. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет:
  15 Февруари 2012
  Мислења:
  1,296
  Допаѓања:
  3,208
  Поени од трофеи:
  1,123
  Има ваква тема.
   
  На Maks му/ѝ се допаѓа ова.
 3. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет:
  5 Март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  411
  Поени од трофеи:
  63
  За сите трудници!
   
  На N|ghtmare_f и Luckky им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: