1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Денес ме насмеа...

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Proton, 12 февруари 2012.

 1. Ballet is my life

  Ballet is my life Активен Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  242
  Допаѓања:
  64
  IMG_20180907_210435.png :rofl:rofl:rofl
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  675
  Допаѓања:
  1,168
  Комшике, гледам доктор свак д'н доваѓа куде тебе, да не се разболеја некој?
  Комшике, а тј војник к'д доваѓаше куде тебе, војна да не имаше?
   
  На antonio, пријателство и Prashina им се допаѓа ова.
 3. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  675
  Допаѓања:
  1,168
  59a0aca4-0fec-4bbc-9232-78110a0a0a67-bil1.jpg
   
  На antonio и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 4. Danzl

  Danzl Нов член

  Зачленет на:
  23 ноември 2018
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  8
  received_321248268476477.jpeg
   
  На antonio и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 5. antonio

  antonio Like-Maniac

  Зачленет на:
  29 август 2013
  Мислења:
  778
  Допаѓања:
  1,082
  received_1117841608365521.jpeg
   
  На Prashina и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 6. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,502
  Допаѓања:
  5,585
  Иста јас насабајле :D

  [​IMG]
   
  На antonio и Ballet is my life им се допаѓа ова.

Сподели: