1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Денес ме насмеа...

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Proton, 12 февруари 2012.

 1. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,003
  Допаѓања:
  866
  Пол:
  Женски

  Саша Барон Коен ти си тешка и ретардирана будала :patos:patos:patos:patos:patos
   
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.
 2. violetmoon

  violetmoon Модератор Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,254
  Допаѓања:
  5,356
  Пол:
  Женски
  :D:D

  FB_IMG_1501000530027.jpg
   
  На corki и Baknuvalka им се допаѓа ова.
 3. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,003
  Допаѓања:
  866
  Пол:
  Женски
  Каков поглед еј, можно е .... ?Вие што го сакате купете му :patos:patos:zelen(star) Screenshot_2017-08-08-00-07-13-1.png
   
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.
 4. $F@$|-|T@

  $F@$|-|T@ Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,645
  Допаѓања:
  3,854
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: