1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сте зависни од интернет?

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од Hip.Hop_MKD, 16 февруари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,930
  Јас сум зависен еве цел ден имаше прекин на кабелската во моето маало тоа значи немаше и интернет и полудев.. :) После тоа снема и струја неколку пати па се тешев со радивце на батерии. :D
   
 2. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,640
  зависник сум признавам ( имаше една таква срање песна ) на тој шо признава пола му се додава така ?
   
 3. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Зависна сум и тоа многу , ама тоа незначи дека неможам да издржам без интернет неколку дена.
   
 4. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,101
  Страшна зависничка сум од интернет, кога немам ме фаќа штракавица право :rofl
   
 5. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Голем зависник од интернет сум :) ама можам да издржам без него ако немам :p неможам да издржам да имам и да не седнам на нет :D
   
  На Aaliyah му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  801
  Не, или пак барем јас така мислам..
  Можам да седам неколку дена без интернет, и баш ми е поубаво. Повеќе време за мене.
   
 7. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,630
  Да сум зависник али можам да издржам
   
 8. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,088
  Исто :biggrin
   
 9. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Добар си штом си немал 1 ден, јас до пред некое време немав месец и пол интернет и не можам да објаснам како ми беше :D
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,930
  А мислиш не сум бил на подолго време? :D Пола година без нет, се мрднав начисто..
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: