Дали сте/би се сончале топлес?

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Овој одговор не важи,по четирикратно мавање по глава,сешто може човек да каже,па дури и детско размислување да произнесе :D

На глупо прашање и глуп одговор. ;) Подобар одговор неможам да ти дадам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: emzzy and melpomena

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
876
1,104
393
30
Струмица
Јас сум се сoнчала топлес, но во Грција, би била топлес и во другите држави, но во нашата никако, ќе те направат право тоа што не си, главна тема ќе бидеш на плажата :) и би се сoнчала топлес пак, но само не тука... :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: LadyInPink and Legioner

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Јас сум се сунчала топлес, но во Грција, би била топлес и во другите држави, но во нашата никако, ќе те направат право тоа што не си, главна тема ќе бидеш на плажата :) и би се сунчала топлес пак, но само не тука... :sreken

Е тоа е проблемот кај нас. Ќе се соблечеш и сите како пирани ќе ѕверат во тебе. Македонска работа....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Caci

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
За тебе не можам да дадам добар одговор. А не и за другите. И дај те молам не ми шири негативна енергија на насреќниот мој ден и оф-топици. :sreken
Лелелеее :eek јас само ти поставив прашање :) а ти сам си ја удри главата беспотребно.
Ако сакав да ти ширам негативна енергија немаша уште сабајле да ти го честитам. (inlove)
Ама дефинитивно некогаш човек колку и да сака да делува позитивно,не зависи од него како спротивната страна ке ги прифати работите. :(
 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
На нашиве плажи-не, никогаш!
Зошто?
Зашто одма ќе се соберат попалени „мажишта“ кои во живот не виделе голи гради и во рок од две секунди ќе се најде твоја слика по сите социјалени мрежи кои постојат.
А и женската популација нема да изостане од догаџајот, со коментари од типот: „Леле, види ја, ко само таа да има гради.“ и цело време покажува со прст...
|-(
А на некоја од плажите надвор од балканот-да. Би се сончала топлес на плажа каде тоа не е ново светско чудо и каде твоитте гради нема да бидат во топ 3 темите за оговарање тој ден.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Viktor k and emzzy

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Јас сум се сунчал неколку пати топлес ама навечер после 1 сатот... исто така и сум се капел и сум смрзнал, повеќето пати кога се сончам топлес сум со коефициент над 1,3 на оние апаратине џандарски за дување.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dr.Gonzo and TIGERWOMAN31SK

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
во македонија не,
зашто луѓево ко прво немаат култура ко да не виделе цицки, коа ќе зркнат у нив ко којзнае шо да се виделе(facepalm)
а замислете па за нудиста хахахахаха :D немој не ме радуј ти се вика ова :)

иначе се имам сончано топлес и како нудист (гола) во швајцарија и црна гора, и тоа си е сосем нормално, ни те гледа некој ни ништо, зашто таму сите се голи и не се срамат да покажат нешто повеќе :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Не. Првенствено оти неќам бе секој да ми ги гледа. А посебно не тука оти сме заостанат народ.
Ќе се појавиш со titty-flash и одма околу тебе ќе се накострешат патлаци, ќе се собере сељачана со фори од пред прва светска, ќе летаат фотки и телефони ко Исус да воскреснал.
Па следат тука и женски коментари види ор****ја, се разголела да привлече багра, а не се гледа каква е.
Па идат погледи и негодувања од постари, виснати особи што и во костими изгледаат 5 пати погорзно.
И неќам дури се сончам над мене да застане некоја фаца и да ми го манда чешмичето над глава.